Firmy Godne Polecenia - Security Bez Tabu

Firmy Godne Polecenia

Jestem w stanie przygotowywać wysokiej jakości materiały dzięki naszym partnerom. Podzielają oni moją wizję i ideę promowania cyberbezpieczeństwa. Poznajcie ich. Są godni zaufania. Zaręczam. 🙂

baramundi software AG

baramundi software AG umożliwia firmom i organizacjom wydajne, bezpieczne i wieloplatformowe zarządzanie środowiskiem pracy. Ponad 4500 klientów z całego świata, o różnej wielkości i ze wszystkich branż korzysta z wieloletniego doświadczenia i doskonałych produktów niemieckiego producenta. Są one dostarczane w pakiecie baramundi Management Suite zgodnie z holistycznym, przyszłościowym i zunifikowanym podejściem do zarządzania urządzeniami końcowymi, a wszystko odbywa się za pośrednictwem wspólnego interfejsu, w jednej bazie danych i zgodnie z jednolitymi standardami.

Automatyzując rutynowe zadania i zapewniając kompleksowy przegląd stanu wszystkich punktów końcowych, baramundi Management Suite optymalizuje procesy zarządzania IT. Zmniejsza obciążenie administratorów IT i zapewnia, że użytkownicy mają uprawnienia i aplikacje, których potrzebują, zawsze i wszędzie i na wszystkich platformach – komputerach PC, notebookach, w urządzeniach mobilnych, itp.

Siedziba baramundi software AG znajduje się w Augsburgu. Produkty i usługi założonej w 2000 r. firmy są w całości wykonane w Niemczech. baramundi z powodzeniem współpracuje z partnerami na całym świecie w zakresie sprzedaży, doradztwa i wsparcia użytkowników.