Partnerzy

Jestem w stanie przygotowywać wysokiej jakości materiały dzięki naszym partnerom. Podzielają oni moją wizję i ideę promowania cyberbezpieczeństwa. Poznajcie ich. Są godni zaufania. Zaręczam. 🙂

Partner Diamentowy

Platforma vmgen umożliwia szybkie tworzenie, skalowanie i zarządzanie maszynami wirtualnymi w chmurze obliczeniowej zbudowanej w oparciu o jedną z największych sieci Ipv4/Ipv6 na świecie. Dzięki vmgen w ciągu zaledwie minuty uruchomisz maszynę wirtualną – wystarczy wybrać lokalizację, system operacyjny i konfigurację serwera, a już po chwili instancja jest gotowa do pracy. Interfejs API umożliwia automatyzację procesu tworzenia i zarządzania maszynami wirtualnymi.

30 data center umiejscowionych w strategicznych, starannie wybranych lokalizacjach na całym świecie (w tym również w Warszawie), pozwala udostępniać aplikacje internetowe najbliżej ich użytkowników. Wszystkie centra danych vmgen są certyfikowane na zgodność z normami bezpieczeństwa (ISO 27001, PCI-DSS, SOC1, SOC2, HIPAA) i dysponują bezpośrednimi połączeniami z najważniejszymi punktami wymiany ruchu internetowego, co zapewnia połączenia o maksymalnie niskich opóźnieniach.

Prosty, przejrzysty cennik oraz możliwość rozliczania w modelu prepaid to cechy ważne dla klientów, którzy cenią sobie przewidywalność i kontrolę kosztów. Korzystanie z maszyn wirtualnych rozliczane jest godzinowo, co pozwala zoptymalizować koszty infrastruktury.

Korzystanie z zalet chmury obliczeniowej z vmgen jest proste, przewidywalne i przystępne.

Partner Merytoryczny

DSecure.me to firma, która od 2021 roku zrzesza pasjonatów cyberbezpieczeństwa. Głównym założeniem i misją firmy jest podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa na rynku lokalnym oraz pomoc małej i średniej wielkości przedsiębiorstwom w zabezpieczeniu ich infrastruktury sieciowej. Dbamy o podnoszenie świadomości bezpieczeństwa oraz staramy się dostarczać narzędzia alternatywne dla droższych rozwiązań klasy enterprise. Dzięki współpracy doświadczonych specjalistów z różnych gałęzi bezpieczeństwa informatycznego możemy pochwalić się praktycznymi kompetencjami oraz szerokim wachlarzem usług, wśród których możemy wyróżnić: testy penetracyjne, audyty bezpieczeństwa IT, usługi doradcze oraz własne narzędzia usprawniające procesy cyberbezpieczeństwa. Są to między innymi rozwiązania wspierające procesy zarządzania podatnościami oraz inwentaryzacji zasobów informatycznych.

Pomimo niedługiej obecności na rynku pomogliśmy już kilkudziesięciu różnym przedsiębiorstwom, nawiązaliśmy współpracę z jednostkami badawczymi oraz przekazujemy swoją wiedzę studentom Politechniki Wrocławskiej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, która zawiera szczegółowe informacje o naszych ekspertyzach.

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojej firmy? Możemy pomóc Ci w inny sposób? Nie czekaj! Napisz do nas