O Autorze - Security Bez Tabu

O Autorze

Witaj na blogu securitybeztabu.pl

Nazywam się Wojciech Ciemski i jestem pasjonatem bezpieczeństwa systemów, sieci oraz wszystkiego, co moglibyśmy zaliczyć do tak zwanego Blue Teamu.

W branży IT zawodowo jestem od 2013 roku, gdzie zaczynałem jako pracownik pierwszej linii wsparcia. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej byłem także specjalistą ds. IT, liderem zespołu ds. wsparcia, administratorem ds. utrzymania systemów, pełniłem rolę audytora wewnętrznego oraz byłem trenerem cyberbezpieczeństwa. Obecnie natomiast pracuje jako konsultant IT. Jestem również członkiem ISSA Polska.

Poza projektami, którymi zajmuje się w czasie mojej pracy zawodowej jestem prelegentem na imprezach zrzeszających specjalistów IT gdzie staram się promować wiedze dotyczącą bezpieczeństwa. Jeśli masz ochotę obejrzeć jedną z nich to spis wszystkich zajdziesz TUTAJ. Jestem również w trakcie pisania nie tylko tego bloga ale i własnej książki na temat cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji.

Lubię się dzielić swoją wiedzą. Mam nadzieję, że ten blog będzie najlepszym miejscem by mnie poznać, a dla Ciebie dobrym miejscem, żeby nauczyć się czegoś nowego.

Jeśli miałbyś do mnie jakiekolwiek pytanie to zapraszam do kontaktu przez formularz lub przez profil na LinkedIn. A może chcesz abym wystąpił na konferencji, którą prowadzisz? 🙂