O Blogu - Security Bez Tabu

O Blogu

Dla kogo jest ten blog?

SecurityBezTabu.pl to innowacyjny portal skierowany do entuzjastów i profesjonalistów z dziedziny IT, z naciskiem na cyberbezpieczeństwo. W dobie rosnącej liczby zagrożeń wirtualnych, nasza platforma dostarcza czytelnikom niezbędnych informacji oraz praktycznych porad, pomagając zwiększyć świadomość i wiedzę na temat bezpieczeństwa cyfrowego.

Portal tworzony jest przez zespół pasjonatów, którzy dążą do zapewnienia wysokiej jakości treści, będących wartościowym źródłem informacji dla każdego zainteresowanego. Oferujemy artykuły, analizy i poradniki, które chcielibyśmy sami czytać, a także dostosowujemy nasze materiały do różnych poziomów zaawansowania.

SecurityBezTabu.pl to miejsce dla wszystkich, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa, niezależnie od jego aspektu. Celem portalu jest inspirować i edukować społeczność IT, promując otwartą wymianę wiedzy i doświadczeń w duchu podejścia bez tabu.

Od 2022 portal posiada zarejestrowany znak towarowy, ponieważ poważnie traktujemy to co tu tworzymy. Wszyscy pozostali autorzy tekstów poza poniżej niżej wymienionych opublikowali swoje artykuł gościnnie.

Nad jakością treści czuwa:

Wojciech Ciemski

Entuzjasta bezpieczeństwa systemów oraz szeroko pojętego blue teamu. Założyciel bloga Security Bez Tabu. Autor bestsellerowej książki Cybersecurity w pytaniach i odpowiedziach. Niezależny konsultant ds. bezpieczeństwa IT i Administrator utrzymania systemów, głównie Linux. Audytor wew. SZBI wg ISO27001. Nieustannie podnosi kwalifikacje. Członek ISSA Polska. Prelegent i pasjonat dzielenia się wiedzą.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować użyj KONTAKT.