Jak Chronić Się Przed Atakami DDoS, Czyli Cyberbezpieczeństwo W Chmurze - WEBINAR - Security Bez Tabu

Jak Chronić Się Przed Atakami DDoS, Czyli Cyberbezpieczeństwo W Chmurze – WEBINAR

Przewiduje się, że do 2025 r. 99% incydentów bezpieczeństwa w chmurze powstanie w wyniku niedopatrzeń i błędu ludzkiego.

  • Dlaczego warto czytać dokumentację, a w sytuacjach niezrozumienia konsultować się ze specjalistami?
  • Jakich działań unikać, żeby nie dołączyć do grona użytkowników upubliczniających przypadkiem wrażliwe dane lub wystawiających aplikacje na ataki hakerskie?

Zarezerwuj swój czas 22 listopada (10:00 – 11:30)

FOTC, partner Google Cloud zaprasza na webinar “Cyberbezpieczeństwo w chmurze”. Biorąc w nim udział dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy zabezpieczeniu aplikacji, by uniknąć ataków hakerskich czy niepotrzebnie wysokich rachunków.

W cyfrowym świecie dane mają ogromną wartość, często nawet większą niż dobra fizyczne. Codziennie dochodzi do wielu wyłudzeń, kradzieży czy wycieków danych. Złośliwe załączniki, fałszywe strony, SMSy o niedopłacie do paczki czy o zaległym rachunku. Co zrobić, by temu zapobiec i nie narazić na ataki hakerskie szczególnie wrażliwe dane biznesowe?

„Cyberbezpieczeństwo w chmurze” to obowiązkowy punkt w listopadowym kalendarzu webinarów dla wszystkich osób, które chcą poznać zaawansowane funkcje służące do ochrony firmowych danych. Spotkanie może zainteresować szczególnie specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, DevOps/SysOps czy administratorów IT.

Webinar odbędzie się 22 listopada w godzinach 10:00-11:30. Organizatorem spotkania jest FOTC – partner Google Cloud.

Podczas webinaru dowiesz się między innymi:

  • Jak często incydenty bezpieczeństwa w chmurze powstają w wyniku błędu ludzkiego?
  • Jak można było zapobiec popularnym potknięciom w chmurze i uratować sytuację?
  • Jakie są najważniejsze funkcje Cloud Armor – usługi tarczy i firewalla z wbudowaną ochroną przed atakami L3 i L4 DDoS? [DEMO]
  • Co nowego oferuje Google w zakresie bezpieczeństwa w obszarach sieci, budowy aplikacji, a także produktów security przeznaczonych do budowy nowoczesnych SOC’ów? [Nowości wprowadzone po konferencji Google Cloud Next ‘22]

Poznaj dobre praktyki bezpieczeństwa w chmurze i zapisz się na darmowy webinar: https://cutt.ly/MNWEcw8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *