Najbezpieczniejsza konferencja w Polsce już 3 grudnia! Oh My H@ck 2022 - na żywo w Warszawie - Security Bez Tabu

Najbezpieczniejsza konferencja w Polsce już 3 grudnia! Oh My H@ck 2022 – na żywo w Warszawie

Nadchodzi Oh My H@ck 2022

Cybercrime, reverse engineering, cyber threat intelligence, forensics, pwning… Brzmi interesująco? To tylko niektóre ze ścieżek w programie stacjonarnej konferencji Oh My H@ck, której wiodącym motywem jest cyberbezpieczeństwo. Dowiedz się wprost od specjalistów, jak nie dać się oszukać, poznaj najnowsze rozwiązania i dobre praktyki – już wkrótce w Warszawie!

W sobotę, 3 grudnia 2022 możesz osobiście poznać kilkudziesięciu najlepszych ekspertów z branży cybersecurity. Na scenie wystąpią między innymi: Dominik Rozdziałowski, Agnieszka Gryszczyńska, Ireneusz Tarnowski, Agata Ślusarek czy Łukasz Jędrzejczak. Nad całością programu niezmiennie czuwa Adam Haertle, redaktor i założyciel cenionego w środowisku security portalu ZaufanaTrzeciaStrona.pl.

Program na miarę naszych czasów

Agenda jak zawsze jest odpowiedzią na potrzeby lokalnej sceny cyberbezpieczeństwa, a prelegenci doskonale znają realia rynku IT security w Polsce. Znajdziesz tu analizy głośnych incydentów, przegląd ciekawych funkcjonalności i nowych metod wykrywania zagrożeń… W programie między innymi:

  • Smoki i pandy – organizacja chińskiego wywiadu w kontekście operacji cyber  – Kamil Bojarski
  • Zapolujmy razem na ransomware! – Marcin Ratajczyk
  • Brudne sztuczki w pozyskiwaniu danych – Maciej Kotowicz
  • Oh My Mac! Red teaming komputerów z systemem macOS – Wojciech Reguła
  • Cyber Crime as a Service, czyli gdzie, kto i za ile – Damian Hoffmann
  • Jak zhakować pół Internetu odkurzaczem? – Jan Iłowski

Kompletny program konferencji Oh My H@ck 2022 znajdziesz na stronie:

Wykłady to za mało

Dlatego poza ogromną dawką wiedzy podczas prelekcji możesz liczyć na aktywność ekspertów podczas sesji Q&A oraz mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń z innymi osobami interesującymi się tematyką cyberbezpieczeństwa. Na uczestników czeka również wiele atrakcji, konkursy i impreza wieczorna.

Zgarnij zniżkę i poznaj ekspertów osobiście

Chcesz dołączyć do wiodących specjalistów cyberbezpieczeństwa w Polsce? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj ze specjalnej oferty dla naszych czytelników! Odbierz 15% zniżki z kodem rabatowym:

OMHxSBT

Rejestracja: https://eventory.cc/event/oh-my-hack-2022/tickets

Dowiedz się więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *