4DEV LIVE 2021 - Relacja - Security Bez Tabu

4DEV LIVE 2021 – Relacja

Największy interdyscyplinarny festiwal technologiczny dla programistów w Polsce!

“4Developers to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dla programistów w Polsce. Ogólnopolski, interdyscyplinarny Festiwal technologiczny zrzesza polską społeczność IT już od ponad 13 lat. Pod szyldem marki kryją się także lokalne edycje Festiwalu, które odbywają się w różnych miastach Polski.” W edycji jesiennej przeniesiony został całkowicie zdalnie.

Nigdy nie sądziłem, że wystąpię na wirtualnej lub fizycznej scenie na konferencji dla programistów. Wystąpiłem na niej z ramienia mojego obecnego zleceniodawcy czyli firmy ProData Consult.

Z racji tego, że nie chciałem mówić o rzeczach o których nie mam pojęcia to pomimo umieszczenia w ścieżce .NET poprowadziłem prelekcję “Dlaczego będziesz musiał zająć się bezpieczeństwem?” w której mówiłem o dobrych standardach i działaniach wspomagających programistów w działaniach mających na celu podnoszenie poziomu bezpieczeństwa. Prelekcja spotkała się z dość dobrymi reakcjami co mnie bardzo cieszy. A na żywo wyglądało to mniej więcej tak:

Moim zdaniem najciekawszą prelekcją było wystąpienie Michała Franca “DevSecOps – bezpieczeństwo w chmurze z życia wzięte”.

Formuła online jest na tyle przyjazna, że po mimo mnogości wystąpień będzie szansa wrócić do nich w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się na tej konferencji.

Miło mi także poinformować, że jako blog staliśmy się partnerem medialnym tej konferencji. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *